Velikost textu:   A    A    A

Ohlédnutí za měsícem březnem

Tento měsíc byl naplněn mnoha akcemi
O MDŽ, t.j. 8. 3. navštívila skupina našich seniorů Národní technické muzeum v praze, kde měla možnost si vyzkouet práci hlasatelů v televizi, jak je náročná a jaké musí mít sebezapření při  vysílání. Potom si prohlédli expozice NTM. Tuto akci zajistila koordinátorka Senzačních seniorů.
Začalo to společnou oslavou MDŽ s Přáteli východu, kde vystoupily a předvedly svoje volnočasové aktivity děti v péči pěstounů. Program obohatily i seniorky svojí recitací.
Vzhledem k tomu, že byly velikonoční svátky již v březnu, tak se naši senioři podíleli i na Lounských Prvních Velikonocích, které byly velice úspěšné. Jsme přesvědčeni, že by se tato akce měla opakovat a připomínat nejen dětem, ale i veřejnosti vůbec naše tradice a historii. Víme, že nejsou populární jako Vánoce, zrození je vždy radostnější než smrt, ale je tu jaro a to je také důležité k radostnému přivítání.
Velikonoční radost jsme měli všichni, neboť těsně před svátky převzala z rukou herečky Táni Fischerové za dobrovolnickou činnost paní Alena Fritschová "KŘESADLO". Náš klub má již dvě tato ofenění.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář


Vkládat komentáře mohou pouze přihlášení uživatelé. Přihlásit se můžete zde.

PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

Linky pomoci
 
112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ
158 – POLICIE
155 – ZÁCHRANNÁ SLUŽBA
150 – HASIČI
 
800 200 00 – LINKA SENIORŮ